ŞAR DAN NEFİS BÖREKLER

Bizi Takip Edin!
ekler Bademli Kurabiye Doğum günü Peynir Helvası
  • ekler
  • Bademli Kurabiye
  • Doğum günü
  • Peynir Helvası
Online Ödeme

ŞAR'IN MEŞHUR TATLILARI

ŞAR DAN NEFİS BÖREKLER

Misafirleriniz için özel lezzetler hazırlamak, bayramlarda ve özel günlerde sofranızı taze pişmiş bir tepsi börekle süslemek istiyorsanız Şar'ın size özel pişirdiği ve tepsisi ile sunduğu çeşit çeşit börekleri denemelisiniz. Boşnak böreğinden kol böreğine, pırasalı börekten su böreğine farklı mutfakların en güzel çeşitlerini Şar kaltiesiyle hazırlıyor, siparişiniz üzerine siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.  


 

 

 

 

 

ŞAR'DAN ŞIK HEDİYELER

Bademli kurabiyeden peynir helvasına, çikolatasından nefis tezgah pastalarına birbirinden güzel tatların adresi Şar Patisserie'de hediyelik seçenekler de çok fazla. Özel ambalajlarında şık sunumlarıyla göz kamaştıran bu hediyeler lezzetleriyle de damaklarda iz bırakıyor.

Yeni Showroom umuza Bekliyoruz

Şar'ın özel günler için hazırladığı birbirinden güzel pastalar ve ürünler arasından tercihinizi yapmak için sizi showroom'umuzda küçük bir geziye davet ediyoruz. Düğün pastaları, nişan pastalarının gerçek boyuttaki maketleri, özel organizasyonlar için sunum şekilleri ve şık hediyelik çeşitlerimizi birarada görmek için mağaza müdürümüzle görüşerek randevu alabilir, showroom ziyaretinizde rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz

ÇikolataÇikolata
Şar'ın Nefis Çikolatası
DondurmalarDondurmalar
Yıllardır Değişmeyen Lezzet
Organizasyon & CateringOrganizasyon & Catering
Özel Günlerde Özel Hizmet
BörekBörek
Tezgah Pastalarımız Unutulmaz Lezzetlerde
PatisseriePatisserie
Fırından Taze Taze